Nemokamas pristatymas į DPD paštomatus užsakymams virš 50€ 🚚📦

Modux
0
0
0
, ,

Išmanioji LED lemputė Tuya A65 12W E27

11,99 

Pristatymas 1-2 d.d.

Išmanioji LED Tuya yra novatoriškas apšvietimo sprendimas, sukurtas šiuolaikiškam vartotojui, ieškančiam tiek funkcionalumo, tiek estetikos savo gyvenamojoje ar darbo erdvėje. Ši išmanioji lemputė pasižymi E27 tipo lizdu, todėl tinka daugumai šviestuvų, o jos 12 vatų galia užtikrina pakankamą šviesos kiekį, pakeičiant tradicines halogenines ar kaitrines lemputes.

RGB funkcionalumas reiškia, kad lemputė gali skleisti įvairias spalvas, leidžiant vartotojui kurti norimą atmosferą ar nuotaiką, bet kurioje patalpoje. Ši funkcija ypač tinka norint pridėti šventiškumo ar individualumo pojūtį įvairioms progoms.

Temperatūros diapazonas nuo 2700K iki 6500K leidžia reguliuoti šviesos šilumą – nuo šilto geltono iki šalto mėlyno atspalvio, suteikiant galimybę prisitaikyti prie dienos meto ar norimo šviesos komforto lygio. Toks platus temperatūros reguliavimas užtikrina, kad lemputę galima naudoti įvairioms užduotims: skaitymui, darbui ar poilsio akimirkoms sukurti.

Svarbiausia, ši lemputė valdoma per “Tuya” išmaniąją platformą, kuria galima naudotis per išmanųjį telefoną ar kitą išmanųjį įrenginį. Tai reiškia, kad šviesos įjungimą, išjungimą, ryškumo reguliavimą ar spalvos keitimą galima atlikti bet kur ir bet kada. “Tuya” taip pat suteikia galimybę nustatyti laikmačius ir scenarijus, pavyzdžiui, automatiškai sumažinti šviesos intensyvumą vakare arba sukurti dinaminį šviesos efektą vakarėliams.

Atsiliepimai

There are no reviews yet

Add a review
Išmanioji LED lemputė Tuya A65 12W E27 Išmanioji LED lemputė Tuya A65 12W E27
Rating*
0/5
* Rating is required
Your review
* Review is required
Name
* Name is required
Add photos or video to your review
* Please confirm that you are not a robot