Nemokamas pristatymas į DPD paštomatus užsakymams virš 50€ 🚚📦

Modux
0
0
0

Elektrinis dulkių pūstuvas kompresorius 60W

39,99 

Pristatymas 1-2 d.d.

Produkto kodas: MDX0042 Kategorija:

Pristatome pažangų ir galingą Modux 60W daugiafunkcį oro siurblį, kuris yra tobula priemonė jūsų kompiuteriui ir kitoms įrenginėms išlaikyti nepriekaištingai švariais. Šis oro pūstuvas, sukonstruotas efektyvumui ir universalumui, suteikia didelės talpos 6000mAh bateriją ir turi 3 skirtingus greičio nustatymus, kad galėtumėte įveikti bet kokį valymo iššūkį.

Pagrindinės savybės:

  • Galingas 60W varikliukas: Išlaisvinkite galingą oro srautą su 60W varikliu, kuris lengvai pašalina dulkes ir daleles iš bet kurio įrenginio.
  • 6000mAh Baterija: Šis oro pustūvas suteikia ilgą naudojimo laiką vienu įkrovimu, užtikrindamas, kad galėsite atlikti visus savo valymo darbus be pertraukų.
  • Type-C Įkrovimas: Mėgaukitės modernaus įkrovimo patogumu su Type-C jungtimi, leidžiančia greitai ir lengvai įkrauti įrenginį.
  • Daugiafunkciškumas: Idealus įvairių taikymo sričių, šis oro pūstuvas gali būti naudojamas elektroniniams įrenginiams, klaviatūroms, fotoaparatams, sudėtingai medicininei įrangai ir dar daugiau valyti.
  • Ekologiškas Valymas: Sumažinkite atliekas su šiuo pakraunamu oro pūstuvu, tvaria alternatyva vienkartinėms suspausto oro talpoms.
  • Ergonomiškas ir Nešiojamas: Sukurtas vartotojo komfortui ir mobilumui, šis oro pučkiklis yra lengvas ir lengvai valdomas, leidžiantis jums pasiekti ir valyti sunkiai prieinamas vietas be pastangų.

Elektrinis dulkių pūstuvas Air Duster 60W 51000 RPM

Ar esate technologijų entuziastas, profesionalus valytojas, ar tiesiog asmuo, kuris vertina švarą ir efektyvumą, 60W daugiafunkcis oro pūstuvas yra jūsų būtina priemonė išlaikyti jūsų elektroninius įrenginius aukščiausios būklės.

Atsiliepimai

There are no reviews yet

Add a review
Elektrinis dulkių pūstuvas kompresorius 60W Elektrinis dulkių pūstuvas kompresorius 60W
Rating*
0/5
* Rating is required
Your review
* Review is required
Name
* Name is required
Add photos or video to your review
* Please confirm that you are not a robot