Nemokamas pristatymas į DPD paštomatus užsakymams virš 50€ 🚚📦

Modux
0
0
0
,

3-In-1 Šildomas vibruojantis kelio masažuoklis

39,99 

Pristatymas 1-2 d.d.

Produkto kodas: MDX0032 Kategorijos: ,

Mūsų universalus šildomas kelio įtvaras su integruota vibracija – tai daugiafunkcis sprendimas, skirtas ne tik kelio šildymui, bet ir efektyviam pečių, alkūnių, rankų, šlaunų, blauzdų, bei kulkšnių komfortui. Komplekte esantys du reguliuojamo ilgio diržai – ilgas ir trumpas – suteikia galimybę pritaikyti šią pagalvėlę prie įvairių kūno dalių, užtikrindami, kad masažas ir šildymas pasiektų būtent tą vietą, kurios reikia.

Įdiegta galinga 5000mAH talpos baterija leidžia šį masažuoklį naudoti visiškai be laidų, suteikiant laisvę judėti be jokių apribojimų. Tai reiškia, kad galite nepertraukiamai mėgautis šildymo ir masažo teikiamais privalumais, net ir užsiimdami kasdienėmis veiklomis.

Šildomas kelio masažuoklis turi 3 šildymo lygius (Žemas – temperatūros diapazonas nuo 45℃ iki 55℃. Vidutinis – temperatūros diapazonas nuo 56℃ iki 65℃. Aukštas – temperatūros diapazonas nuo 66℃ iki 75℃) ir 3 vibracijos režimus, suteikiančius didelį atsipalaidavimą ir komfortą jūsų kelui, alkūnei ar pečiui.

Intuityvus ir Paprastas Naudojimas: Šildymo ir masažo funkcijas galite lengvai valdyti vienu mygtuko paspaudimu, o patogus užraktas užtikrina, kad nustatymai išliktų nepakeisti net atlikinėjant kasdienius užsiėmimus. Intuityvus valdymas leidžia kiekvienam lengvai naudotis šiuo išmaniuoju masažuokliu, suteikiant maksimalų patogumą ir efektyvumą.

Atsiliepimai

There are no reviews yet

Add a review
3-In-1 Šildomas vibruojantis kelio masažuoklis 3-In-1 Šildomas vibruojantis kelio masažuoklis
Rating*
0/5
* Rating is required
Your review
* Review is required
Name
* Name is required
Add photos or video to your review
* Please confirm that you are not a robot