Nemokamas pristatymas į DPD paštomatus užsakymams virš 50€ 🚚📦

Modux
0
0
0
-24%
, ,

4-In-1 Išmanioji garso kolonėle, RGB šviestuvas Modux

Original price was: 69,99 €.Current price is: 52,99 €.

Pristatymas 1-2 d.d.

✅ Universalus dizainas: Šis modernus ir stilingas apvalus šviestuvas turi belaidį įkrovimo padą viršuje, derinant funkcionalumą su stilių. Dizainas yra tiek estetiškas, tiek praktiškas, todėl jis puikiai tinka bet kuriam šiuolaikiniam namui ar biuro erdvei.

✅ RGB apšvietimas: Lempa aprūpinta daugiaspalve LED šviesa, siūlanti įvairias atspalvius, kad sukurtų aplinką, atitinkančią jūsų nuotaiką. Ji gali funkcionuoti kaip ryškumo elementas, tuo pačiu suteikdama pritaikomas apšvietimo galimybes.

✅ Belaidis įkrovimas: Lempos viršus veikia kaip belaidžio įkrovimo stotis, suteikianti patogų būdą įkrauti suderinamus išmaniuosius telefonus be laidų netvarkos, pagerinant darbo vietos funkcionalumą.

✅ Skaitmeninis ekranas: Priekyje esantis skaitmeninis ekranas rodo laiką, datą ir temperatūrą, pridėdamas įrenginio naudingumą. Tai daro šią lempą daugiafunkciniu įrenginiu, kuris leidžia svarbią informaciją matyti iš karto.

G-Illuminate Modux yra modernus, “G” formos RGB šviestuvas, sukurtas ne tik apšviesti kambarį, bet ir technologijos mėgėjams, siekiantiems estetikos ir funkcionalumo sinergijos. Jo elegantiškas dizainas papuoš kiekvieno kambario interjerą, o įvairių spalvų RGB LED apšvietimas sukurs ypatingą atmosferą pagal jūsų nuotaiką ar poreikius.

Technologijos ir Funkcijos:

  • RGB Spalvų Kontrolė:

Pasirinkite iš milijonų RGB spalvų ir sukurkite savo unikalų apšvietimo stilių per dedikuotą mobiliojo telefono programėlę.

Švelnus perėjimas tarp spalvų ir ryškumo reguliavimas nuo 0 iki 100% leis jums sukurti patrauklią ir raminančią aplinką.

  • Žadintuvas ir Laikrodis:

Įmontuotas skaitmeninis laikrodis ir žadintuvas padės jums laikytis dienos režimo, suteikdami paprastą bet stilingą būdą matyti laiką ir nustatyti priminimus.

Pasirinkite iš įvairių žadintuvo signalų arba nustatykite savo mėgstamą muziką kaip žadintuvo garsą.

  • Qi Belaidis Įkrovimas:

„G-Illuminate“ šviestuvas integruotas su 15W Qi belaidžiu įkrovikliu, kuris leidžia patogiai ir greitai įkrauti savo išmanųjį telefoną, tiesiog padėdami jį ant šviestuvo pagrindo.

  • Skambučių Valdymas:

Atsiliepkite į skambučius ir valdykite skambučių nustatymus tiesiai per šviestuvą arba per mobiliosios programėlės sąsają. Nepraleiskite svarbaus skambučio net ir tada, kai Jūsų telefonas kraunasi.

  • Aukštos Kokybės Garso Sistema:

Mėgaukitės galingu ir aiškiu garsu, kurį teikia integruota kolonėlė. Tiesiog prijunkite savo prietaisą per Bluetooth ir mėgaukitės mėgstama muzika ar podcast’ais.

Valdymo Programėlė:

„G-Illuminate“ valdomas per intuityvią ir vartotojui draugišką mobiliojo telefono programėlę, leidžiančią keisti šviestuvo spalvas, reguliuoti ryškumą, nustatyti žadintuvą ir valdyti kitas išmaniąsias funkcijas.

Tinkamas ne tik kaip naktinis šviestuvas šalia lovos, bet ir kaip stilingas papildas svetainei, darbo kambaryje ar netgi kaip nuostabus dekoratyvinis elementas svetainėje.

4-In-1 Išmanioji garso kolonėle, RGB šviestuvas Modux

Svoris0,650 kg
Išmatavimai23 × 9 × 23 cm

Atsiliepimai

There are no reviews yet

Add a review
4-In-1 Išmanioji garso kolonėle, RGB šviestuvas Modux 4-In-1 Išmanioji garso kolonėle, RGB šviestuvas Modux
Rating*
0/5
* Rating is required
Your review
* Review is required
Name
* Name is required
Add photos or video to your review
* Please confirm that you are not a robot