Nemokamas pristatymas į DPD paštomatus užsakymams virš 50€ 🚚📦

Modux
0
0
0
-32%
,

Modux elektrinis USB žiebtuvėlis su plazma

Original price was: 24,99 €.Current price is: 16,99 €.

Pristatymas 1-2 d.d.

Produkto kodas: M1073 Kategorijos: ,

Modux elektrinis USB žiebtuvėlis – praktiškas ir funkcionalus prietaisas

Šiais laikais, kai svarbiausia yra tvarumas ir efektyvumas, Modux elektrinis USB žiebtuvėlis su plazma tampa išties reikalingu bei naudingu prietaisu. Šis USB įkraunamas elektrinis žiebtuvėlis ne tik įkūnija energijos vartojimo efektyvumą, bet ir gerokai sumažina priklausomybę nuo vienkartinių žiebtuvėlių ir daro mažesnį neigiamą poveikį aplinkai. Taigi, pasirinkę šį elektrinį žiebtuvėlį, ne tik įsigyjate praktišką bei funkcionalų daiktą, bet taip pat padedate tausoti aplinką.

✅ Energetinis efektyvumas. Elektrinis žiebtuvėlis naudoja mažai energijos ir yra įkraunamas per USB, todėl jis yra labai ekonomiškas ir draugiškas aplinkai, nes mažina poreikį naudoti vienkartinius žiebtuvėlius.

✅ Atsparumas vėjui. Skirtingai nuo tradicinių dujinės liepsnos žiebtuvėlių, elektrinis žiebtuvėlis veiksmingai uždega skaitmeninę kaitrą, kuri yra atspari vėjui, o tai yra ypač naudinga užsiimant veikla lauke.

✅ Saugumas ir patogumas. Elektrinis žiebtuvėlis yra saugesnis nei tradiciniai žiebtuvėliai, nes jame nėra atviro ugnies šaltinio ir jis neskleidžia pavojingų dujų. Be to, elektrinis žiebtuvėlis yra lengvas ir kompaktiškas, todėl jį patogu nešiotis.

✅ Ilgalaikiškumas ir patvarumas. Elektrinis žiebtuvėlis yra pagamintas iš kokybiškų medžiagų, kurios užtikrina ilgą tarnavimo laiką. Jį taip pat galima pakartotinai įkrauti, todėl šis prietaisas tarnaus ne vienerius metus.

Tvarus pasirinkimas šiuolaikiniam gyvenimo būdui

Pasirinkę Modux elektrinį USB žiebtuvėlį su plazma, žengsite žingsnį link tvaresnio ir efektyvesnio gyvenimo būdo. Dėl savo naujoviško dizaino, suteikiamos naudos aplinkai ir neprilygstamo patikimumo, elektrinis žiebtuvėlis tampa būtinu šiuolaikinio žmogaus aksesuaru.

Svoris0,15 kg
Išmatavimai12 × 7 × 3 cm
Spalva

Mėlyna, Rainbow, Pilka

Atsiliepimai

There are no reviews yet

Add a review
Modux elektrinis USB žiebtuvėlis su plazma Modux elektrinis USB žiebtuvėlis su plazma
Rating*
0/5
* Rating is required
Your review
* Review is required
Name
* Name is required
Add photos or video to your review
* Please confirm that you are not a robot